Duże piersi są piękne i seksowne. Czy też tak myślisz?

Energiczne ruchy kijem baseballowym czy rakietą tenisową, podskoki na korcie i najwymyślniejsze pozycje jogi to ćwieczenia, poprzez które można modelować sylwetkę. Jordan Carver (26 l.) co dzień ćwiczy w pocie czoła powiększając piersi. Rezultaty są zdumiewające!

Duże piersi wyglądają tak, jakby za chwilę miały eksplodować! Czy piersi - giganty są seksowne? Oceń czy takie "skarby" dodają kobietom seksapilu czy nie. 

Młodość, jędrne piersi i śpiew czyli Sabrina i boys boys 

TAGI:
4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (ilość głosów 2)
Dodaj do

Piękno, samo piękno...

Piękno, samo piękno, Pani Bożeno, Cóź można rzec. Wystarczy poczytać Tetmajera."Lubię , kiedy kobieta.." I tu następuje ciąg dalszy.

Panie Henryku, jak miło. Ale

Panie Henryku, jak miło. Ale czy nie boi się Pan narazić takim odważnym i męskim komentarzem "strażnikom kultury" z panem Jastrzębiem na czele? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Bożena

Podzielam opinię

W pełni podzielam opinię Pana Jana. Dziękuję Autorce za ten i inne elektryzujące teksty.Moja ocena:5. Pozdrawiam - Henryk

To nawet osioł zauważy, że

To nawet osioł zauważy, że długo Piaseckiego nie było u nas ! ;) Witaj. A tak poza tym, to proszę mnie nazywać a nie przezywać. Osiołek Braswi jestem ;)  Dziwiłabym się, gdybyś Janku, uważał inaczej w kwestii tak głębokiej :) A propos ja też wolę te sprawy większe niż mniejsze. Mam na myśli mężczyznę ha ha

Witaj Drogi Ośle.Witam

Witaj Drogi Ośle.Witam wszystkich, bo dawno mnie nie u Was nie było. Teraz do rzeczy, bo temat - głęboki.Z męskiego punktu widzenia - nawet za duże piersi damskie są lepsze niż za małe. :+)